MATS LUNDAHL. olie på lærred.

MATS LUNDAHL. olie på lærred.
308363. MATS LUNDAHL. olie på lærred.

Sammensætning. Signeret og dateret 1994 på bagsiden.
34x40 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

34x40 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.648