JOHAN HILDING HÄGLEBY. Olie på Panel.

308253. JOHAN HILDING HÄGLEBY. Olie på Panel.

Landskab med sommerhus. Underskrevet. 34x43 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Johan Hilding Hägleby (1900–1981)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Antal besøg: 1.102