SPISESTUESKAB, "Talavid", Carl Malmsten, Waggeryds Möbelfabrik AB.

308047. SPISESTUESKAB, "Talavid", Carl Malmsten, Waggeryds Möbelfabrik AB.

Med over- og underskab. Brännserat Overskab med 2 låger og 3 hylder indvendigt.
Underskab med 2 låger, 2 skuffer og 2 hylder indvendigt.
Længde 92 cm bredde 41 cm. Total højde 173 cm.

Slitage og overfladeridser på underskabets øverste del.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.476