307194. RINGE, 7 stk., sølv, totalvægt ca 17 gram, 1900-tallet.
Indvendig diameter ca 1 - 2 cm.
3 ringe utydeligt stemplet.
2 Nordiska Juvelaktiebolaget, Stockholm, 1941 og 1947.
1 stk Alton Guldvaru Ab, Falköping, 1969.
1 stk stemplet GG, Falun, 1909.
Brugsslitage.