LOFT LOFT, glas, midten af det 20. århundrede.

306584. LOFT LOFT, glas, midten af det 20. århundrede.

Metalramme og glaskugle.
Glasplade med malet dekoration af grene.
Diameter 44 cm.
Samlet højde ca 33 cm.

Brugsslitage, en Kantstødt på indersiden af glaspanelet, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Metalramme og glaskugle.
Diameter 44 cm.
Samlet højde ca 33 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 974