SOFA i Chippendale-stil, 1940'erne.

306560. SOFA i Chippendale-stil, 1940'erne.

2-personers sofa med sider i rattan og løse fløjlshynder Skåret indretning. Bonat træ Løvepoter. Blødt buede linjer Ryghøjde 78 cm Længde 135 cm Dybde 64 cm.

Brugt stand Slitage, ridser En del pletter på betræk.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.226