LUFTGEVÆR, Diana 35.

LUFTGEVÆR, Diana 35.
3064281. LUFTGEVÆR, Diana 35.

En model Diana 35 luftriffel.
Længde ca 110 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter er til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!
3064281. LUFTGEVÆR, Diana 35.

En model Diana 35 luftriffel.
Længde ca 110 cm.

Antal besøg: 2.185