TÆPPE, Rolla-ark, signeret, 243 x 168 cm.

306113. TÆPPE, Rolla-ark, signeret, 243 x 168 cm.

Med signatur i det ene hjørne.

Brugsslitage. En plet på den ene kortside, nogle slidte frynser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.075