DIVERSE HALSKÆDER, 8 stk, sølv, totalvægt ca 56 gram.

305723. DIVERSE HALSKÆDER, 8 stk, sølv, totalvægt ca 56 gram.

1stk 925, med simulant, længde ca 38 cm.
1stk 925, med simulant, importeret til Sverige, længde ca 51 cm.
1 uklar stemplet, importeret til Sverige, længde ca 49 cm.
1. stemplet 1 år, 800, længde ca 50 cm.
1. kæde stemplet 130 år, 925, smykke med simulant, stemplet Alton Guldvaru Ab, Falköping, uklart årsstempel, længde ca 39 cm.
1. importeret til Sverige, længde 46 cm.
1 stemplet Sterling, længde ca 25 cm.
1. stemplet 830, importeret til Sverige, længde ca 60 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 988