HERREARMBÅND, 4 stk., stål, 1900-tallet.

305654. HERREARMBÅND, 4 stk., stål, 1900-tallet.

1 Zodiac SeaWolf, automatisk.
1 Adidas.
1 stk Precis Ancre 17 Rubis.
1 Lagonda (manglende led).

Brugsslitage, ridser, ikke testet, ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 Zodiac SeaWolf, automatisk.
1 Adidas.
1 stk Precis Ancre 17 Rubis.
1 Lagonda (manglende led).

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.118