BMF. 3-flammes lysestage, forgyldt.

305591. BMF. 3-flammes lysestage, forgyldt.

BMF = bestik- og metalvarefabrik, i dette parti en buet 3-flammet lysestage, anden halvdel af det 20. århundrede. mål ca. H 26 x B 31 x 13 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

HannoVerum
Antal besøg: 3.251