Skål på fod, gul, signeret, Diam: 18, Højde: 15 cm Skål på fod, brun, Diam: 21, Højde: 9 cm Skål, gul, Diam: 16,5, Højde: 8 cm Skål, rød, signeret, Diam: 12,5, Højde: 6 cm Vase, gul, Højde: 9 cm Flødekande, rød, signeret, Højde: 5,5 cm Skål, rød, signeret, Diam: 7, Højde: 5,5 cm.
Brugsslitage.