305144. Sæt, 4 stk, olier og akvarel.
SO Nordqvist, olie på masonit, signeret, 45,5 x 60,5 cm.
Curt Norberg, olie på masonit, signeret og dateret, 38 x 46 cm.
G Bergh, olie på masonit, signeret og dateret, 33 x 41,5 cm.
Ubekendt kunstner, akvarel på pap, uklar signatur, 36 x 51 cm.