Sæt VINTAGE, hatte, sjaler og meget mere. 1900-tallet.
304946. Sæt VINTAGE, hatte, sjaler og meget mere. 1900-tallet.
Hat, sort fløjl, Minette, Linköping, 1940'erne.
Hat, sort fløjl med fjer, Nya Modemagasinet, Linköping, 1940'erne.
Stråhat med sløjfe, første del af det 20. århundrede.
Sjal, første del af det 20. århundrede.
Brug og Overfladeslitage. Aldersrelateret mindre skade.