SVEN JONSON (1902-1981). "Nathavn". Olie på lærred.

304182. SVEN JONSON (1902-1981). "Nathavn". Olie på lærred.

Signeret Sven Jonson. 38 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.284