STATSBORD, rokokostil.

STATSBORD, rokokostil.
304098. STATSBORD, rokokostil.

Egetræ. Læderbeklædte bordplader. Længde 55, bredde 42, højeste højde 58 cm. 2 borde med glas, 1 mangler.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 745