CAFEBORD, understel, 2 stk. Byarum. 2000'erne.

303907. CAFEBORD, understel, 2 stk. Byarum. 2000'erne.

Støbt af aluminium. Bordplader mangler. Højde 69 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.309