PETER DAHL. litografi, "Three graces" signeret og EA.

303824. PETER DAHL. litografi, "Three graces" signeret og EA.

57x38 cm.
Herkomst; bo efter kunstneren Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Få foretaget en gratis vurdering!

57x38 cm.

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.480