KØKKENSOFA, hvid, gustaviansk stil, 20. århundrede.

303650. KØKKENSOFA, hvid, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Åben rygbakke Møbelsømmet polstring Polstret løs sædehynde med vævet uldstof Højde 66 cm Længde 137 cm Sædedybde 63 cm.

Brugsslitage Ridser Huller i puden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.115