SPISESTUESKAB, 18/1900 tallet.

303611. SPISESTUESKAB, 18/1900 tallet.

Med 2 skuffer, 2 låger og 3 hylder.
Aftagelig krone med spejl.
Længde 109,5 cm.
Bredde 52,5 cm.
Højde 111,5 cm.
Samlet højde 191,5 cm.

Brugsslitage, skader, pletter, stødmærker, spejl let anløbet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Aftagelig krone med spejl.
Længde 109,5 cm.
Bredde 52,5 cm.
Højde 111,5 cm.
Samlet højde 191,5 cm.

Nøgler mangler.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 897