303611. SPISESTUESKAB, 18/1900 tallet.
Med 2 skuffer, 2 låger og 3 hylder.
Aftagelig krone med spejl.
Længde 109,5 cm.
Bredde 52,5 cm.
Højde 111,5 cm.
Samlet højde 191,5 cm.
Brugsslitage, skader, pletter, stødmærker, spejl let anløbet.
Nøgler mangler.