SKÆNK, hvidlakeret træ, 20. århundrede.

303362. SKÆNK, hvidlakeret træ, 20. århundrede.

Skab med 2 øverste skuffer Underskab med hyldeinteriør med en hylde Messingbeslag Højde 118 cm Bredde 101 Dybde 49 cm.

Brugsslitage. Ridser Der mangler en hylde Afvisning af lister.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.345