LÆNESTOLE, et par, evt. Lammhults.

303315. LÆNESTOLE, et par, evt. Lammhults.

Grå polstring med krydsfiner på siderne. Ryggens højeste højde ca 110 cm. Sædehøjde ca 41 cm.

Brugsslitage, ridser, let falmede armlæn og et lille hul. Fans.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.071