LASSE ÅBERG. Golf Mickey, farvelitografi, signeret.

302741. LASSE ÅBERG. Golf Mickey, farvelitografi, signeret.

EA, rammemål 66 x 75 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lasse Åberg (Født 1940)

Få foretaget en gratis vurdering!

EA, rammemål 66 x 75 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lasse Åberg (Født 1940)

Antal besøg: 6.489