Kommode + skamler 2 stk, birk, 1950'erne.

302193. Kommode + skamler 2 stk, birk, 1950'erne.

3-skuffers Kommode højde 65, længde 35, bredde 31,5 cm.
Skamler 2 stk højde 45-65 cm.

Slitage, pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skamler 2 stk højde 45-65 cm.

Slitage, pletter, ridser.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.149