JOEL LUNDBERG. Blyholdigt glas, "Briggen", signeret.

301854. JOEL LUNDBERG. Blyholdigt glas, "Briggen", signeret.

96 x 66 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

96 x 66 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.250