Thanka, Tibet, slutningen af det 20. århundrede.

301758. Thanka, Tibet, slutningen af det 20. århundrede.

Buddha Shakyamuni med tiggerskål. Monteret. Ydermål 80 x 55 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.188