RITUEL MASK, Borneo, malet og udskåret træ.

301353. RITUEL MASK, Borneo, malet og udskåret træ.

Længde 39 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 39 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 731