WEEKENDTASKE, Mulberry, 1900-tallet.

3011307. WEEKENDTASKE, Mulberry, 1900-tallet.

Farve: Muldvarpegrøn scotch grain.
Plade mærket: 273447.
Hængelås tilgængelig (nøgle mangler).
Mål: ca højde 40 cm, bredde 75 cm, dybde 38 cm.

Brugsslitage, lynlåsen har mistet sine syninger nogle steder, overfladesnavs er til stede.
Skulderrem mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Plade mærket: 273447.

Skulderrem mangler.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.399