3011307. WEEKENDTASKE, Mulberry, 1900-tallet.
Farve: Muldvarpegrøn scotch grain.
Plade mærket: 273447.
Hængelås tilgængelig (nøgle mangler).
Mål: ca højde 40 cm, bredde 75 cm, dybde 38 cm.
Brugsslitage, lynlåsen har mistet sine syninger nogle steder, overfladesnavs er til stede.
Skulderrem mangler.
Nøgler mangler.