ENGLE, VÆGVÆGGE OG MESSING LYSEStager med mere.

299847. ENGLE, VÆGVÆGGE OG MESSING LYSEStager med mere.

Højde ca. 1,5-20 cm.

Brugsslitage. Væguret mangler en side.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 1,5-20 cm.

Antal besøg: 699