Forskellige smykker og 2 bedstemor ure.

299744. Forskellige smykker og 2 bedstemor ure.

Flere vedhæng og ringe med slebne sten. Stemplet sølv. Et bedstemors ur med sølvkæde Størrelsen på vedhængene er mellem 15-40mm.

Brugsslitage. Ure ikke testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 932