SERVICEDELE og BORDLAMPER, 7 dele, bl.a. Gefle, Gustafsberg, Rörstrand.

29946. SERVICEDELE og BORDLAMPER, 7 dele, bl.a. Gefle, Gustafsberg, Rörstrand.

Fad, terriner, chokoladekrus med underkop, 2 bordlamper.

Krackelyr, Brugsslitage. Større terrine, større lampefod med Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 935