HANE, ca 27 stk., 1900-tallet.

299151. HANE, ca 27 stk., 1900-tallet.

Hovedsageligt Sverige.
3 stk fra Madeira.
Højde 5,5 - ca 28 cm.
Flere signerede WS.
Største fugl muligvis ikke en hane, signeret WS.
Indeholder information om den rustikke Gästriketuppen.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hovedsageligt Sverige.
3 stk fra Madeira.
Højde 5,5 - ca 28 cm.
Flere signerede WS.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 5.089