UDSTILLINGSKAB, Art Nouveau, ca 1910.

29833. UDSTILLINGSKAB, Art Nouveau, ca 1910.

Fineret med valnød, to skabslåger med facetslebet glas, nøgleplader af messing. Nøgle tilgængelig.

Slitage, låger i underskab i stykker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.125