HANS HEDBERG. SKULPTUR I FORM AF ÆBLE, BIOT.

2979583. HANS HEDBERG. SKULPTUR I FORM AF ÆBLE, BIOT.

Monogramsigneret højbrændt fajance, højde ca 20,5 cm.

Kun lidt brugsspor.

Kunstner/designer

Hans Hedberg (1917–2007)

Tema

Crafoord Curated

Få foretaget en gratis vurdering!

Kun lidt brugsspor.

Kunstner/designer

Hans Hedberg (1917–2007)

Tema

Crafoord Curated

Antal besøg: 2.182