GUNNAR CYREN. Skål, glas, "Sofiero", signeret.

297648. GUNNAR CYREN. Skål, glas, "Sofiero", signeret.

Diameter 15,5 cm Højde 11 cm Signeret Orrefors, GC 3834 Original æske medfølger.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 905