VASE, keramik, Munk, Enköping. Midten af det 20. århundrede.

297640. VASE, keramik, Munk, Enköping. Midten af det 20. århundrede.

Sgraffito dekoration i form af et grafisk mønster. Underskrevet.
Diameter 16, højde 23,5 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 16, højde 23,5 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 3.496