LARS JOHANSSON. Pen-og-blæk tegning.

297366. LARS JOHANSSON. Pen-og-blæk tegning.

Surrealistisk komposition med sejlbåd. Signeret og dateret 1980. 53x38 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 801