ORIENTALSK TÆPPE, semi-antik Täbriz, 80 x 58 cm.

296773. ORIENTALSK TÆPPE, semi-antik Täbriz, 80 x 58 cm.

Täbriz figural, dateret 1316 (1937).

Fremstår med mindre brugsspor, pletter og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.037