SUKKERKIST, med sukkertop, 18/1900-tallet.

296689. SUKKERKIST, med sukkertop, 18/1900-tallet.

Med kniv og håndtag.
Længde 35 cm.
Bredde 27,5 cm.
Højde 21,5 cm.

Brugsslitage, skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med kniv og håndtag.
Længde 35 cm.
Bredde 27,5 cm.
Højde 21,5 cm.

Brugsslitage, skader.

Nøgler mangler.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.036