MATS LUNDAHL. Olie på lærred.

MATS LUNDAHL. Olie på lærred.
296544. MATS LUNDAHL. Olie på lærred.

Læbestift. 30x24 cm, signeret og dateret 2012.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.441