MESSING LYSSTAKE, 5 par (eller lignende), 18/1900 tallet.

296493. MESSING LYSSTAKE, 5 par (eller lignende), 18/1900 tallet.

Højde 8 - 20 cm.

Brugsslitage, laveste par mangler lette manchetter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 8 - 20 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 599