KUNSTGLAS, 4 dele, 1900-tallet.

296423. KUNSTGLAS, 4 dele, 1900-tallet.

1 skål, formentlig Gabriel Argy Rousseau, højde 8 cm, begyndelsen af det 20. århundrede.
1 skål, frostet glas, højde 7,5 cm, begyndelsen af det 20. århundrede.
1 skål, Murano, G. Grismondi, højde 5 cm, midten af det 20. århundrede.
1 vedhængsvase, højde 14,5 cm, formentlig Frankrig, sandsynligvis begyndelsen af det 20. århundrede.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.207