SPISESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

295577. SPISESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Delelig.
Overdel med displayenhed og flytbare hylder.
Underdel med hylde og to skuffer.

Længde 110 cm. Bredde 44,5 cm. Højde 178,5 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Delelig.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 537