SALON MØBLER, 4 stk., rokoko stil, 1950'erne.

295548. SALON MØBLER, 4 stk., rokoko stil, 1950'erne.

Sofa længde 160 cm.
Bordlængde 110 cm, bredde 70.
Lænestole ryghøjde 98cm.
Alle dele stemplet bjerkenfors møbler.

Brugsslitage.
Stof med mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sofa længde 160 cm.
Bordlængde 110 cm, bredde 70.
Lænestole ryghøjde 98cm.

Brugsslitage.
Stof med mindre pletter.

Antal besøg: 1.484