PENGÆDE i teak og rattan, 4 stk, evt. DUX.

295509. PENGÆDE i teak og rattan, 4 stk, evt. DUX.

Højde 77x94 cm og 64x94 cm.

Brugsslitage i form af mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 77x94 cm og 64x94 cm.

Antal besøg: 3.192