SERVERINGSVOGN, anden halvdel af det 20. århundrede.

295410. SERVERINGSVOGN, anden halvdel af det 20. århundrede.

Herkomst Adelsnäs Slot, Åtvidaberg.
Flisebelagt varmeplade.
Ca længde 71, bredde 47, højde 68 cm.

Brugsslitage, pletter på disken, ridser. Ledningen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Flisebelagt varmeplade.

Antal besøg: 637