SYSKRIN, 1940'erne.

SYSKRIN, 1940'erne.
29524. SYSKRIN, 1940'erne.

Malet med græskardekor og dateret 1945 på låget. Længde 40, bredde 30, højde 62 cm. Sytilbehør medfølger.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
29524. SYSKRIN, 1940'erne.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.650