FRANS OSCAR STENWALL. Olie på lærred, sign.

294674. FRANS OSCAR STENWALL. Olie på lærred, sign.

Kanal motiv. 63x52 cm.

Knitrende, ustrakt lærred, retoucheringer og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kanal motiv. 63x52 cm.

Antal besøg: 1.431