294582. Sæt KERAMIK, 4 dele, fugle bl.a Lars Bergsten.
Alingsås keramik, højde 8 cm Stemplet Alingsås keramik, 653, M-SK, 62 AK og Anagrius Tomas Anagrius Bersten keramik, højde 17 cm Stemplet Bergsten Lars Bergsten Et par Glumslöv, højde 11 cm Dybt stemplet Glumslöv, CM Addin signeret hhv. , Sverige Curt M Addin.