HØJTTALERE, et par, Dali 107.

HØJTTALERE, et par, Dali 107.
2944023. HØJTTALERE, et par, Dali 107.

Gulvhøjttalere. Basdriver, størrelse: 10 tommer, Signaladskillelse: 3-vejs, Bokskonstruktionstype: Basrefleks. Længde 28, bredde 31,5, højde 94 cm.

Brugsslitage. Ridser. Ikke funktionstestet. Baserne skal kegles igen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.930