2944023. HØJTTALERE, et par, Dali 107.
Gulvhøjttalere. Basdriver, størrelse: 10 tommer, Signaladskillelse: 3-vejs, Bokskonstruktionstype: Basrefleks. Længde 28, bredde 31,5, højde 94 cm.
Brugsslitage. Ridser. Ikke funktionstestet. Baserne skal kegles igen.